top of page
זוג גאה עם פונדקאית

החלק שלנו בסיפור שלכם

הצוות המלווה בישראל יהיה אתכם בכל שלבי התהליך: בהיבטים הרפואיים, המשפטיים, הביטוחיים ומול הגורמים השונים בארץ ובארצות הברית. נכין אתכם לאורך הדרך עם תכנית הליווי הייחודית שלנו IVY ACADEMY הכוללת קורסי הורות, הכנה ללידה, מפגשים עם אנשי המקצוע המובילים בתחומם בארץ בתחום הפיננסים והמשפטים, מפגש עם פסיכולוג קליני המלווה תהליכי פונדקאות, קורסי עזרה ראשונה ועוד.

נעשיר אתכם בידע הרב שצברנו בליווי מאות תהליכים - וגם מהנסיון האישי של כל אחד מאיתנו בתהליך האישי שעבר. נעודד אתכם להפגש ולדבר זה עם זה בקבוצות ומפגשי ההורים שלנו, בשקיפות מלאה ומתן מרחב חופשי לחלק, לשתף ולהמליץ אחד לשני מנסיונכם בתהליך. 

אנחנו אתכם מהפגישה הראשונה ועד החזרה עם ילדיכם לארץ. ללא עמלות תיווך, ללא התחייבות לסוכנות כזו או אחרת ולטובת הצלחת התהליך שלכם בלבד. אנו מתחייבים שאיננו מקבלים עמלות או גובים תשלום מאף גורם שלישי אליו נפנה אתכם, ובכך אנו מתחייבים בפניכם שנהיה נקיים משיקולים עסקיים וכלכליים בבחירת השותפים שלכם בתהליך.

​היתרון הגדול בהיותנו רשת של מרפאות, שנוכל לבחור יחד ולהתאים לכם גם את הפתרון הרפואי המתאים ביותר לצרכיכם - מבין המרפאות שלנו אשר נמצאות בכל רחבי ארה"ב ומהווים קשת טיפולית רחבה ואפשרויות בחירה עבורכם (מיקום, עלות, תורמות ביצית, נסיון, רופא מסוים ועוד).

עם למעלה מ-35 שנות ניסיון בהליכי פוריות, פונדקאות לגייז, פונדקאות להורים יחידניים, זוגות הטרוסקסואלים ובעצם לכל מי שצריך עזרה בתחום הפוריות, אחוזי ההצלחה שלנו שקופים ומדורגים גבוה מעל כולם בזכות הטכנולוגיה הרפואית המתקדמת ביותר וצוות רופאים בכיר בעל ניסיון עשיר המלווה באופן אישי את התהליכים.

12.jpg

רן קוט ארויה

ייעוץ וליווי תהליכים

אבא של אריא, שנולדה בתהליך פונדקאות בארה"ב. לאחר שנים בהם ניהל פרויקטים בתחומי המלונאות  ואירועים, ובעקבות תהליך הפונדקאות שעבר עם בן זוגו, בחר לעשות שינוי מקצועי, במטרה להיות מעורב ומשמעותי עבור זוגות או יחידנים שחפצים להגשים את חלום חייהם - להקים משפחה. 


​"כבר הרבה שנים שאני רוצה לעזור, לתרום ולהיות משמעותי בהצלחה של זוגות ויחידנים/ות להקים משפחה. אין חלום גדול ומדהים מזה להגשים. לכן אני גאה ושמח להיות חלק בהקמה של IVY בישראל ולקחת חלק בליווי הורים מיועדים במסע המרגש של חייהם."

תמונה של ארז ברון

ארז ברון

מנהל קשרי לקוחות בינ"ל

אבא לתאומות דפנה ודניאל שנולדו בתהליך פונדקאות. לאחר שנים בתחום ההיי טק והפיתוח העסקי, החל לפני כעשור את פועלו בעולם הפונדקאות, שותף בעמותות ומאבקים להורות בארץ ובעולם. לאחר הנסיון שחווה בתהליך האישי שלו הוא מלווה ומקדם תהליכים, משתתף ומרצה בכנסים בנושא ברחבי העולם.

לבלוג הפונדקאות של ארז

״מתוך הנסיון שחווינו בתהליך הפונדקאות שעברנו, למדתי שיש הרבה דברים שאפשר לעשות כדי להקל על ההורים המיועדים בתהליך הארוך והמרגש. יחד עם ההתרגשות והמתח בתהליך, יש המון החלטות לקבל, התמודדויות רבות ולא מעט דאגות. ידעתי שאפשר לעשות את זה אחרת ולהקל על ההורים על ידי תפירת פתרון מושלם ומרוכז במקום אחד״.

תמונה של יניב פרידהוף

יניב פרידהוף

ראש צוות ישראל

אבא של איתן שנולד בתהליך פונדקאות בארה"ב. לאחר שנים בהם עסק בעריכת דין בתחום המסחרי, ובעקבות תהליך הפונדקאות שעבר עם בן זוגו, בחר להשקיע את פועלו ומרצו בתחום הפונדקאות ועבר לנהל ולהפיק תהליכי פונדקאות, ללוות הורים במסע המרגש ולשתף מהידע הרב והנסיון שצבר במשך שנים בתחום.

​"כשבחרתי להיות שותף בהקמה של השלוחה של רשת IVY, ידעתי שהמטרה שלי היא לעזור להורים לעתיד בנבכי התהליך, להקל, לפשט להוזיל ולסייע מתוך הידע שרכשתי בתהליך האישי שלי, מליווי מאות אחרים בתהליך, ומתוך ההכרות עם אנשי המקצוע הטובים בארץ ובארה"ב."

הצוות הישראלי

אנו גאים להיות רשת המרפאות הראשונה בארה"ב המתמחה בפונדקאות אשר יש לה נציגות ישראלית אורגנית עם צוות עובדים של הרשת, אשר נמצאים פה בישראל, מלווים את לקוחותינו במסע להקמת המשפחה, עוזרים ומסייעים בכל אבני הדרך בתהליך. לאחר שהכרנו את הצרכים הייחודיים בעבודתנו הצמודה מול ההורים לעתיד הישראלים, וכמובן על מנת לקצץ בעלויות הגבוהות ממילא שעל ההורים לשלם בתהליך כזה הכשרנו צוות ישראלי, בארץ ובארה"ב, אשר יתן מענה מקצועי ויחסוך בעלויות אנשי התיווך.

המרפאות ברשת שלנו

דוקטור

ד״ר סעיד ט. דנשמנד

ד"ר דנשמנד מכהן במועצת המנהלים של מספר קבוצות בתחום הפונדקאות. הוא שיתף פעולה בפיתוח פרוטוקולי הפריה חוץ גופית (IVF) לשיפור שיעורי ההריון, כולל PTEC (תרבית מרחיבה לאחר ההפשרה), שהיא אחת משיטות ההפריה החוץ גופית המוצלחים ביותר הקיימים כיום. ממצאים פורצי דרך אלו פורסמו בכתב העת הרפואי המכובד הבינלאומי, Fertility and Sterility, שם שימש גם ד"ר דנשמנד כעורך.

דוקטור

ד״ר סנדי ס. צ׳ואן

ד"ר צ'ואן בעלת הסמכה כפולה במיילדות וגינקולוגיה, ואנדוקרינולוגיה של הרבייה ובעיות פוריות. היא סיימה את לימודיה באוניברסיטת קליפורניה אירווין (UCI). היא קיבלה את הדוקטורט שלה לרפואה מבית הספר היוקרתי לרפואה של אוניברסיטת קליפורניה, לוס אנג'לס (UCLA) בשנת 2003. במהלך התמחותה במיילדות וגינקולוגיה במרכז הרפואי האוניברסיטאי לומה לינדה, היא זכתה בפרסים מובילים עבור מצוינות קלינית והוראה, כולל תואר רופאה בכירה ומצטיינת והמרצה הטובה ביותר.

דוקטור

ד״ר ברוק פרידמן

ד"ר ברוק פרידמן היא בעלת הסמכה כפולה במיילדות וגינקולוגיה ואנדוקרינולוגיה של הרבייה ובעיות פוריות. היא צברה מוניטין של מתן טיפול אנושי ומותאם אישית לכל מטופל ומטופל. דרך עבודתה כמומחית לפוריות, היא נבחרה על ידי עמיתיה כ"רופאה מובילה" של מגזין סן דייגו בין השנים 2016-2019. בנוסף זכתה להכרה על ידי מטופליה עם מספר פרסים, כולל "פרס בחירת המטופלים" של Vitals, פרס "הכרת הרופא האנושי" ופרס "עשרת הרופאים המובילים".

דוקטור

ד״ר סוזנה ג׳. פארק

ד"ר פארק העבירה את 10 השנים הראשונות של הקריירה שלה כרופאת פוריות באוניברסיטת קולומביה בניו יורק, הנחשבת לאחת מתוכניות ההפריה החוץ גופיות המובילות בארה"ב. היא הצטרפה למרכז הרפואי של סן דייגו בשנת 2012, שם היא משלבת את הניסיון הרב שלה כרופאת פוריות עם טיפול מותאם אישית. בשנים 2017 ו-2019, ד"ר פארק זכתה בתואר "הרופאה המובילה" על ידי האגודה הרפואית של מחוז סן דייגו (SDCMS) במגזין סן דייגו.

דוקטור

ד״ר ל. מייקל קטל

ד"ר קטל הוא מוסמך באנדוקרינולוגיה בתחום הרבייה, מיילדות וגינקולוגיה. הוא עמית מחקר במכללה האמריקאית למיילדות וגינקולוגיה. ד"ר קטל מוסמך גם כמנהל מעבדה לפעולות מורכבות עם מומחיות נוספת באמבריולוגיה ואנדרולוגיה. הסמכה ייחודית זו ממקמת אותו בין מעט מאוד רופאי פוריות שחיפשו הכשרה ומומחיות נוספת זו. הוא חבר באגודת מנתחי הרבייה, האגודה לאנדוקרינולוגיה ופוריות, האגודה לטכנולוגיות רבייה מסייעות והאגודה האמריקאית לפוריות.

ד״ר נורית ווינקלר

ד"ר נורית וינקלר היא מוסמכת מוסמכת במיילדות וגינקולוגיה, אנדוקרינולוגיה ופוריות. ד"ר וינקלר השלימה את התמחותה בבית הספר לרפואה באוניברסיטת בראון, שם זכתה בפרסי הוראה ומחקר מרובים. היא השלימה שלוש שנות מלגה באנדוקרינולוגיה ופוריות במרכז הרפואי של אוניברסיטת טקסס (דרום-מערב), תוך מחקר חדשני בתחום הרבייה בדגש מיוחד בתהליך ההזדקנות של השחלה ובהשפעת טיפולי הפוריות על תפקוד השחלה.

ד״ר מארק קאלאן

ד״ר קאלאן הוא רופא בעל הסמכה כפולה - באנדוקרינולוגיה של הרבייה ובעיות פוריות, ובמיילדות וגינקולוגיה. ד"ר קאלן השלים מלגה של שלוש שנים באנדוקרינולוגיה ופוריות באוניברסיטת דרום קליפורניה, שם גם השלים התמחות של ארבע שנים ב-OB/GYN, שימש כרזידנט ראשי בשנתו האחרונה.

ד״ר איימי קיינג

ד"ר קייינג סיימה את בית הספר לרפואה ואת הכשרתה באוניברסיטת קליפורניה, לוס אנג'לס, שם התקבלה לאגודה הרפואית של אלפא אומגה אלפא וזכתה בפרס William J. Dignam למצוינות במיילדות וגינקולוגיה. היא המשיכה והשלימה מלגה של שלוש שנים בהתמחות באנדוקרינולוגיה של הרבייה ובעיות פוריות באוניברסיטת קליפורניה, סן פרנסיסקו-מרכז לבריאות ורבייה, שם זכתה בפרס הצטיינות בהוראה. היא פרסמה מאמרים רבים בכתבי עת מקצועיים והרצתה בכנסים לאומיים ובינלאומיים על מחקריה בשימור פוריות, תסמונת שחלות פוליציסטיות ופונדקאות.

ד״ר וויין לין

ד"ר לין השלים את התמחותו ב-Ob/Gyn ב-UCSF וקיבל מילגה באנדוקרינולוגיה רבייתית ופוריות בבית הספר לרפואה של הרווארד, לפני שהצטרף למיקום של למרפאה Reproductive Partners Medical Group (RPMG) באירווין. הוא מוסמך מועצת המנהלים ב-OB/Gyn ויש לו תחומי עניין קליניים בטיפול בפוריות בשחלות פוליציסטיות, שימור פוריות בחולי סרטן, תיקון של אנומליה ברחם ואבחון גנטי.

FCOC logo

ד״ר קארי וומבאך

ד"ר וומבך סיימה את התמחותה במיילדות וגינקולוגיה, ולאחריה מלגה של שלוש שנים בהתמחות באנדוקרינולוגיה של הרבייה ובאי פוריות באוניברסיטת קליפורניה, לוס אנג'לס. היא מוסמכת הן במיילדות והן בגינקולוגיה ובאנדוקרינולוגיה של הרבייה ופוריות.

ד״ר גאיינה ראמברטוסימן

ד"ראמברטוסימן השלימה התמחות ב-OB/GYN וחברות באנדוקרינולוגיה רבייתית ופוריות ב-UCLA. לפני השלמת המלגה, היא קיבלה דוקטורט בביולוגיה של תאי גזע ב-UCLA. היא מוסמכת גם ב-OB/GYN וגם באנדוקרינולוגיה, אי פוריות ורבייה. ד"ר ראמברטוסימן זכתה במענק חוקר קליני יוקרתי שנתיים ברציפות מהמכון לרפואה של קליפורניה (CIRM).

ד״ר אנדי הואנג

התמחותו של ד"ר הואנג במיילדות וגינקולוגיה וכן באנדוקרינולוגיה פוריות ופוריות הושלמה במרכז הרפואי של UCLA, שם הוא זכה בפרס הלפרואנדוסקופאי המצטיין. הוא הוסמך על ידי המועצה האמריקאית למיילדות וגינקולוגיה ואנדוקרינולוגיה ופוריות. מאז שהצטרף למרפאה, ד"ר הואנג זכה להכרות רבות, כולל: אחד מרופאי העל של מגזין לוס אנג'לס, נכלל ברשימתהרופאים הטובים ביותר, פרס בחירת המטופל, ופרס עשרת הרופאים המובילים.

ד״ר דניס לי קסידנטי

ד"ר קסנטי סיימה את לימודיה והכשרתה ב ב-USC, שם הוכשרה באופן ייחודי בטכניקות מיקרו-כירורגיות ולפרוסקופיות. היא אחת מהנשים הראשונות שהוסמכו כאנדוקרינולוגית בתחום הפוריות במחוזות לוס אנג'לס ואורנג'. ד"ר קסידנטי מנהלת את תחום ההיסטרוסלפינגוגרמה (HSG) בווסטמינסטר המספקת למטופלים את היכולת לבצע את ה-HSG שלהם ולפרש אותו על ידי אנדוקרינולוג בתחום הפוריות. בנוסף, ד"ר קסידנטי משמשת כמנהלת האחראית על גיוס תורמות ביצית למאגר של RPMG.

ד״ר גרגורי פ. רוזן

ד״ר רוזן צבר שם בתחום מומחיותו בטיפול במצבים של חוסר פוריות, הפריה חוץ גופית, טכניקות כירורגיות מיקרוכירורגיות ולפרוסקופיות, וערך מחקר רבים, והרצה ברחבי ארה"ב ובאסיה על היבטים שונים של הפריה חוץ גופית, אנדומטריוזיס, ופוריות. ד"ר רוזן נבחר לאחד מ"הרופאים הטובים ביותר באמריקה", מאז 1997 ומדי שנה מאז. מגזין L.A. גם בחר בו לאחד מרופאי העל של L.A בתחום זה.

Reproductive partners logo

ד״ר ג׳ייסון ד. פרקר

ד"ר פרקר מסור לסייע לזוגות וליחידים לבנות את משפחתם, והוא מבין שזו זכות ואחריות מדהימה להשתתף בתהליך הזה. התשוקה שלו התחילה בתקופת השהות שלו ב-OB/GYN, כאשר מצא את עצמו נמשך לאתגר למתן פתרון למטופלים עם בעיות פוריות או כאלו שחוו אובדן במהלך ההיריון.

ד״ר דידרה איי קונווי

התשוקה של ד"ר קונווי לאנדוקרינולוגיה בתחום הפוריות והרבייה נובעת מההתפחות וההתקדמות האידרה והמהירה של התחום. היא זכתה בפרסי מחקר והוראה רבים במהלך הכשרתה, והיא נהנית ללוות מטופלים לאורך כל מהלך הטיפול שלהם בבעיות הפוריות. תחומי העניין המיוחדים שלה כוללים שימור פוריות, תסמונת שחלות פוליציסטיות ואי ספיקת שחלות מוקדמת. עם זאת, החלק המתגמל ביותר ביום שלה הוא לתת לכל מטופל את הסיכוי הגבוה ביותר להצלחה בהגשמת חלום ההורות.

ד״ר קורט פטרסון

ד"ר פיטרסון, שנולד וגדל במדבריות אריזונה ויוטה, חזר לשורשיו המערביים ופעל לסייע במרכז הפוריות של נבאדה לצד ד"ר פולק על ידי מתן טיפולי פוריות המתקדמים ביותר והמותאמים אישית למטופליו. תחומי העניין המקצועיים שלו כוללים ניתוחים זעיר פולשניים, PCOS, שימור פוריות, טיפולי פוריות באמצעות צד שלישי, ובניית משפחה להט"בית.

ד״ר ראסל פולק

ראסל א. פולק, M.D. נולד בלוגאן, יוטה בזמן שאביו שיחק כדורגל באוניברסיטת יוטה סטייט. הוא הפך למומחה בעל שם בינלאומי בטיפול בבעיות פוריות. יש לו תשוקה עזה להתגבר על בעיות פוריות והוא סייע לאלפי זוגות ברחבי העולם. הדחף הזה הוביל אותו להקים מרכזי טיפולי פוריות פעילים בארבע מדינות שונות על מנת לאפשר לכל הסובלים מבעיות פוריות למצוא דרך יעילה להיכנס להריון. ד"ר פולק הוא פרופסור קליני חבר באוניברסיטת וושינגטון, המחלקה ל-Ob/Gyn ובאוניברסיטת נבאדה, בית הספר לרפואה.

Nevada fertility center

ד״ר ראסל פולק

ראסל א. פולק, M.D. נולד בלוגאן, יוטה בזמן שאביו שיחק כדורגל באוניברסיטת יוטה סטייט. הוא הפך למומחה בעל שם בינלאומי בטיפול בבעיות פוריות. יש לו תשוקה עזה להתגבר על בעיות פוריות והוא סייע לאלפי זוגות ברחבי העולם. הדחף הזה הוביל אותו להקים מרכזי טיפולי פוריות פעילים בארבע מדינות שונות על מנת לאפשר לכל הסובלים מבעיות פוריות למצוא דרך יעילה להיכנס להריון. ד"ר פולק הוא פרופסור קליני חבר באוניברסיטת וושינגטון, המחלקה ל-Ob/Gyn ובאוניברסיטת נבאדה, בית הספר לרפואה.

ד״ר סקוט וויטן

ד"ר וויטן הקדיש את חייו לעזור לזוגות להשיג את מטרותיהם להורות. עיסוק זה גורם לו שמחה גדולה לראות את המטופלים שלו מתגברים על בעיות פוריות והוא נהנה לחגוג איתם את מתנת החיים. הוא תת-מומחה מוסמך באנדוקרינולוגיה ופוריות. ד"ר וויטן, שגדל בצפון נבאדה, קיבל את התואר הראשון שלו במדעים מאוניברסיטת נבאדה רינו. הוא המשיך את לימודיו בנבאדה וקיבל את הדוקטורט שלו לרפואה מבית הספר לרפואה של אוניברסיטת נבאדה. הכשרתו המשיכה לאחר מכן בפיניקס, אריזונה, שם ביצע התמחות בת ארבע שנים במיילדות וגינקולוגיה.

Nevada center for reproductive medicine

ד״ר ראסל פולק

ראסל א. פולק, M.D. נולד בלוגאן, יוטה בזמן שאביו שיחק כדורגל באוניברסיטת יוטה סטייט. הוא הפך למומחה בעל שם בינלאומי בטיפול בבעיות פוריות. יש לו תשוקה עזה להתגבר על בעיות פוריות והוא סייע לאלפי זוגות ברחבי העולם. הדחף הזה הוביל אותו להקים מרכזי טיפולי פוריות פעילים בארבע מדינות שונות על מנת לאפשר לכל הסובלים מבעיות פוריות למצוא דרך יעילה להיכנס להריון. ד"ר פולק הוא פרופסור קליני חבר באוניברסיטת וושינגטון, המחלקה ל-Ob/Gyn ובאוניברסיטת נבאדה, בית הספר לרפואה.

ד״ר ג׳סי איי. דוראיס

ד"ר דוראיס הגיעה לראשונה ליוטה מצפון דקוטה והתאהבה מיידית בחורף החמים יותר ובאנשים אדיבים להפליא שגרמו לה להרגיש בבית. לאחר שסיימה את לימודיה, היא שבה ליוטה כדי להשלים את התמחות ה-OB/GYN ואת מלגת ה-REI באוניברסיטת יוטה, שם נשארה בפקולטה בחטיבת REI במשך שלוש שנים. היא אוהבת בלהט את תחום רפואת הרבייה ואת המטופלים שלה.

ד״ר שון אי. גורטשף

ד"ר גורטשף עברה בילדותה ממדינה למדינה אך לאחר שהייה של מעלה 13 שנים ביוטה, היא גאה לקרוא ליוטה הבית שלה. ד"ר גורטשף השלימה את התמחות הפוסט-דוקטורט שלה וקיבלה את התואר השני שלה מאוניברסיטת יוטה. היא זכתה לעסוק במיילדות כללית וגינקולוגיה במשך מספר שנים לפני שהתמחתה בפוריות.

Utha fertility center logo

ד״ר ג׳יימי מאסי

ד"ר מאסי היא מומחית לאנדוקרינולוגיה ופוריות מוסמכת כפולה. היא השלימה את הכשרת ההתמחות שלה במיילדות וגינקולוגיה ואת הכשרת תת-ההתמחות שלה ברפואת רבייה במרכז הרפואי של אוניברסיטת סטנפורד.
היא נלהבת במיוחד מאתגרי הפוריות הייחודיים העומדים בפני משפחות צבאיות. הקריירה שלה ב-OBGYN החלה בבסיס הצבאי קסלר במיסיסיפי, והיא שירתה כמומחית לפוריות בחיל האוויר של ארצות הברית במשך 14 שנים.

ד״ר סטפני רוטנברג

לאחר שלמדה בבית ספר לרפואה באוניברסיטת וושינגטון, היא השלימה את התמחות המיילדות והגינקולוגיה שלה וכן בתחום האנדוקרינולוגיה ופוריות במרכז הרפואי של אוניברסיטת פיטסבורג, Magee-Womens Hospital. קיבלה הכשרה מקיפה בהערכה וניהול פוריות בסיסית ומורכבת, הפריה חוץ גופית, היסטרוסקופיה מורכבת ואתיקה רפואית.

ד״ר דארסי ברוטון

ד"ר ברוטון התמחתה באנדוקרינולוגיה ופוריות באוניברסיטת וושינגטון בסנט לואיס בשנת 2018 ולאחר מכן חזרה והצטרפה למשפחת PNWF. במרפאה סייעה רבות למטופלים עם תסמונת שחלות פוליציסטיות. מחקריה מתמקדים בהשפעת נגיף הזיקה על השחלה, ועל כך הוענק לה פרס מטעם האגודה לרבייה.

ד״ר לורה שאהין

ד"ר שאהין השלימה את לימודיה בתחום האנדוקרינולוגיה והפוריות באוניברסיטת סטנפורד, שם התמחתה במחלקה למיילדות וגינקולוגיה, ופרסמה שורה של פרסומים מחקריים בנושאי פוריות והפלות. היא סיימה את התמחות המיילדות והגינקולוגיה באוניברסיטת קליפורניה בסן פרנסיסקו, שם זכתה בפרסים רבים על מחקריה בבריאות האישה.

ד״ר ג׳ולי לאמב

במקור מבלוויו, וושינגטון. ד"ר לאמב הצטרפה ל-Pacific NW Fertility לאחר ששימשה כמרצה לאנדוקרינולוגיה ופוריות ב-UCSF בסן פרנסיסקו, שם גם השלימה את הכשרתה המקצועית. כחוקרת, היא שהתה בהאררה, זימבבואה והקדישה את זמנה ללימוד בריאות ופוריות נשים. לאחרונה היא חיברה את ספרה הראשון, המדריך של מומחי הפוריות להקפאת ביציות, והיא עומדת בראש המרכז לשימור פוריות של מרפאת PNWF.

ד״ר לורנה מרשאל

כאשר ד"ר לורנה מרשל הקימה את Pacific NW Fertility בשנת 2005 עם ד"ר לי היקוק, הגישה שלה הייתה ליצור מקום שבו כל האנשים יוכלו לקבל את הטיפול הטוב ביותר בסביבה אכפתית ומכילה. שני הרופאים השתמשו בניסיונם המשולב כמנהיגים בקהילת סיאטל כדי להצמיח את הניסיון המשותף שלהם כמובילים בקהילה למרפאה במעמד שלה כיום. ד"ר מרשל היא כיום המנהלת הרפואית של PNWF שם היא גם עומדת בראש המרכז לרבייה שיתופית ומנהלת רפואית של Simplify Donor Egg Bank. היא משמשת כפרופסור קליני למיילדות וגינקולוגיה באוניברסיטת וושינגטון.

לוגו פרטיליטי סנטרס אוף אורנג׳ קאונטי
לוגו רפרודקטיב פרטנר מדיקל גרופ בע״מ
לוגו נוואדה פרטיליתי סנטר
לוגו נוואדה סנטר פור רפרודקטיב מדיסין
לוגו פסיפיק נורת׳ ווסט פרטיליטי
bottom of page