top of page

המסלול הבטוח לפונדקאות בארצות הברית

כל תהליך פונדקאות הוא קצת שונה מהאחר. אנחנו ב-IVY נדאג להתאים את המסלול לצרכים והרצונות האישיים שלכם. בעמוד הזה תוכלו לראות מסלול לדוגמא, מבט ציפור של תהליך פונדקאות ממוצע בארה"ב כדי שתוכלו לדעת למה לצפות בזמן שמצפים. 

הספרה 1
אייקון כוס קפה

פגישת הכרות

אתם עושים את הצעד הראשון בדרך להגשמת החלום. זה לקח לכם יותר או פחות זמן להתבשל עם הרעיון, ועכשיו אתם מוכנים לשמוע על התהליך. כבר מהפגישה הראשונה, ב-IVY FERTILITY אנחנו מתחייבים לספר לכם על התהליך בצורה השקופה והכנה ביותר, לעזור לכם להבין את לוחות הזמנים, העלויות והאתגרים הצפויים בדרך. אנו מודעים היטב לכך שכל מסע כזה הוא מיוחד וייחודי, ואנו נשמח ללוות אתכם במסלול הכי בטוח, חוקי ושקוף בישראל.

הספרה 2
אייקון רגליים וחצים

בחירת סוכנות פונדקאיות אמריקאית

תפקיד סוכנות הפונדקאות בארצות הברית הוא לאתר לכם את הפונדקאית המושלמת עבורכם, וללוות אותה בתהליך כפי שאנחנו מלווים אתכם. מכיוון שאנו חתומים על אמנת השירות, אנחנו פתוחים לעבוד עם כל הסוכנויות בארצות הברית. כלומר, כל מטופלי IVY FERTILITY רשאים לעבוד עם איזו סוכנות פונדקאות שירצו. אנחנו כמובן נמליץ לכם לעבוד עם הסוכנויות הטובות והמנוסות ביותר, שיש לנו איתן ותק מוכח של לידות להורים ישראלים רבים. 

בחירת תורמת ביצית

ב-IVY FERTILITY אתם יכולים לבחור את התורמת המושלמת במאגר של המרפאה או בכל מאגר לפי בחירתכם. התורמות יעברו סינון רפואי וגנטי, שיחה עם פסיכולוג ובדיקות נוספות. אתם תיחשפו למאגר מידע עצום על כל תורמת: תמונות ילדות ותמונות מהיום, הרחבה על מאפיינים חיצוניים רבים, כמו צבע עיניים, גובה או גוון קול. תיחשפו לציוניה האקדמיים ולמקצועות אותם בחרה ללמוד, תכירו את עיסוקיה ותחביביה, תוכלו לראות היסטוריה רפואית של התורמת ומשפחתה עד שני דורות אחורה ועוד המון מידע שיוכל לעזור לכם  לקבל תמונה שלמה יותר. אנחנו יודעים שעודף המידע יכול לבלבל, ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן - כדי לעמוד לשירותכם יחד עם מנהלת המאגר ולסייע לכם בשלב רגיש זה. 

ספרה 3
אייקון רמקול

יוצאים לדרך! 

מרגע שקיבלתם החלטה, אנחנו נתחיל לנווט אתכם בשלבים הראשונים של התהליך. נכיר ביניכם לבין הצוות הרפואי שעתיד לטפל בכם, בתורמת הביצית שלכם ובהמשך גם הפונדקאית. כבר מהשלב הזה תרגישו את המעטפת ואת שיתוף הפעולה בין הצוותים האמריקאים לצוות הישראלי שמנהל לכם את התהליך. ביחד נמלא טפסים ושאלונים, נדבר על הבדיקות הרפואיות ועל בדיקות גנטיות מתקדמות, נתאם לכם תור להקפאת הזרע בישראל ונדאג לשלוח אותו לארצות הברית.

כדור ים
ספרה 5
אייקון מבחנה

יצירת העוברים

בחרתם תורמת ועכשיו אפשר לקבוע תאריך לשאיבת הביציות, אותן נפגיש עם הזרע שלכם וניצור עבורכם את העוברים. בתום תקופת הכנה, התורמת תגיע למרפאה ותתקבל באהבה על ידי הצוות הרפואי. לאחר תהליך שאיבת הביציות ויצירת העוברים שלכם, כל עובר יעבור את בדיקת ה-PGTA המתקדמת לשלילת עוברים שאינם תקינים, או כאלה הנושאים תסמונת או אבנורמליות כזו או אחרת. כשבועיים לאחר השאיבה, תוכלו לדעת בדיוק את מספר העוברים שנוצרו, והאם מדובר בעוברים או עובריות :)  

ספרה 6
אייקון פונדקאית בהריון

אפשר חתימה? 

יש פונדקאית? נהדר! סוכנות הפונדקאות האמריקאית תשלח לכם פרופיל של פונדקאית שנבחרה עבורכם אחרי תהליך סינון והתאמה קפדניים. אנחנו נעבור על הפרופיל יחד אתכם, ורק אחרי שנוודא כי ההתאמה ביניכם מושלמת, ניתן את האישור להתקדם לתכנון החוזה המשפטי. תפקידו של החוזה הוא להגן עליכם ועל הפונדקאית בתהליך. אנחנו נאתר לכם עורך דין אמריקאי שילווה אתכם, יהיה בקשר עם עורך הדין של הפונדקאית וינסח את החוזה המשפטי ביניכם לבינה. מרגע שהחוזה ייחתם אפשר יהיה להתקדם לקראת הצעד המרגש הבא: החזרת העוברים.

קוביית משחק
ספרה 8
אייקון מטוס

זה מתקרב..

הטיסה שלכם ללידה מתקרבת, וזה הזמן שלנו להכין אתכם טוב טוב לקראת השינוי הגדול בחייכם. אתם תקבלו מאיתנו הדרכה וליווי מלא כמו בכל שלב אחר בתהליך: ניפגש לקורס הכנה שיכסה את כל החלק הלוגיסטי של טיסה עם תינוקות קטנים, נדבר על השהות בארצות הברית אחרי הלידה, נדריך אתכם כיצד להנפיק לילדים דרכון אמריקאי, נדבר על הגיור ועל הטיפול בכל הפעולות הרלוונטיות מול מדינת ישראל. נעזור לכם למצוא דירה שתתאים לצרכים שלכם, בניהול הקשר עם הפונדקאית לפני ואחרי הלידה, ואפילו נדבר עם יועצת שינה לתינוקות. נדאג שתגיעו מוכנים ככל האפשר לתקופה המרגשת ביותר במסע שלכם.

הספרה 7
אייקון כוסות שמפניה

מזל טוב- אנחנו בהריון! 

בתקופת הטרימסטר הראשון רופא הפריון שלכם יעקוב מקרוב אחר כל צעד בהתפתחות ההריון, וצוות המרפאה יעדכן אתכם בכל שלב ושלב ובכל תוצאות הבדיקות. מרגע שיתחיל הטרימסטר השני אפשר יהיה לשחרר אוויר ולהתמקד בהריון ובתוכניות לעתיד. זה הזמן שלכם להנות מהשקט שלפני הסערה, להגיע אלינו למפגשי הכנה ולקורס ההורות המיוחד של IVY FERTILITY ACADEMY, ובעיקר- לשמור על קשר חם ונעים עם הפונדקאית, להיות שם בשבילה ולהתחיל לתכנן את הטיסה ללידה.

רעשן
ספרה תשע
עגלת תינוק

זה מתקרב..

אחרי ההתרגשות הגדולה של חדר הלידה תחזרו עם התינוק לבית הזמני שלכם בארצות הברית. יש גם יתרון למרחק מהחברים, הסבתות והדודים: זכיתם לחוות את הרגעים הקסומים של משפחה טרייה, בלי ההתנפלות של הסביבה מלאת הציפיות. זה הזמן ליישם את מה שלמדתם בקורס ההורות שלנו, לשמוע מההורים הטריים שהיו אתכם במפגשי ההכנה ולהתחיל להפנים שהגשמתם את החלום, ואפשר להנות מהמציאות החדשה- אתם משפחה. מזל טוב!  

כיסא תינוק
תינוק יושב בעיגול
bottom of page