top of page

סבלנות, סבלנות, סבלנות.

החלום אמנם אפשרי, אבל הדרך להגשמתו היא ארוכה ומורכבת. תסתכלו על זה כמו על אבני בניין שצריכים להתיישב בסדר הנכון ובצורה הנכונה כדי להרכיב את הבית החדש שלכם. התהליך כולו מורכב מגורמים אנושיים, רפואיים ומשפטיים ולוקח זמן למצוא את הדרך הנכונה לחבר את הכל יחד. כשמתעסקים עם בני אדם ועם הגוף האנושי אין באמת קיצורי דרך, כל גורם צריך לקבל את הזמן שלו ואת המקום שלו להבשיל כמו שאתם רוצים. סבלנות היא המפתח.

שימו את עצמכם במקום הראשון

אין ולא יהיה מי שידע יותר טוב מכם מה מתאים לכם ומה לא. קחו את זה בחשבון בכל פגישה שתעשו. הרי אתם לא רק בוחרים מרפאה וסוכנות אמריקאית שיהיו חלק מהתהליך כולו, אתם בוחרים פונדקאית, אתם בוחרים תורמת ביצית ועוד; אתם הגורם המחליט ולכן אתם צריכים לדעת במה אתם מתעסקים. תחקרו, תלמדו, תקבלו מידע נקי ומסונן מהשפעת אנשי השיווק. חשוב שתקראו את האותיות הקטנות, שתשאלו שאלות- גם כאלה שהסוכנויות לא רוצות שתשאלו ותפגשו גם עם אנשי מקצוע שונים- אחרי כל זה, שבו ותקבלו החלטה יחד. בסופו של דבר גם תחושת הבטן שלכם חשובה, חשוב שתרגישו בנוח במהלך התהליך ואם משהו מריח לכם לא טוב? זה כנראה פתרון שהוא פשוט לא בשבילכם.

איך מקבלים החלטה?

איך בוחרים את הפונדקאית שתצליח לשאת את ההריון עד הסוף? איך נדע שאנחנו בוחרים תורמת שתספק מספיק ביציות איכותיות? כשמתעסקים בנושאים הללו שום דבר לא ידוע מראש או ודאי במאת האחוזים ולמרות זאת אין לנו ברירה אלא לקבל החלטות. איך עושים את זה? קודם כל חשוב להקיף את עצמכם במומחים בתחום, אנשי מקצוע שיהיו שקופים כלפיכם וייתנו לכם את כל המידע הרלוונטי. הם יתייעצו אתכם לפני כל החלטה. עם כל המידע הזה שניתן לכם קבלו החלטה מושכלת ותדבקו בה. תהיו החלטיים!

מימון המון  או המון מימון?

בואו נודה בזה, פונדקאות היא לא עסק זול- אבל התהליך בהחלט אפשרי! יש המון עמותות שמוכנות לעזור עם תכניות מימון מיוחדות או הנחות שניתנות לאורך התהליך (עמותות כמו "אבות גאים", לדוגמא). הבנקים השונים מציעים הלוואות ספציפיות ובחלקם הגדול גם שמחים ומוכנים לסייע בהוצאות נוספות (ריביות מועדפות, הקלות במטבע חוץ וכו'). בדקו עם הורים שעברו תהליך זהה לתהליך שאתם תעברו ותכינו את עצמיכם למחיר שתצטרכו לשלם- ללא סיסמאות, ללא הבטחות שיווקיות ובלי אינטרסים.

איך אנחנו יכולים לעזור? אנחנו נשתדל להדריך אתכם במסע הזה גם בכל הנוגע למה שמגיע לכם מגורמים אחרים. ביטוח לאומי, החזרים מהביטוחים הפרטיים שלכם וימי מחלה הם רק ההתחלה של מה שאנחנו יכולים לעשות כדי להקל, אך מעל הכל – שקיפות והכוונה נכונה מתוך הנסיון שלנו.

אל תתבלבלו

נכנסתם לתהליך הזה מסיבה מאוד ברורה- ילדים. אתם לא עוברים את המסע הזה בשביל איזה סמל סטאטוס, או ההרגשה שהצלחתם לעבור אותו בשלום, אתם עוברים את המסע הזה כדי להתחיל חיים משמעותיים ומלאים באושר עם המשפחה החדשה שאתם מקימים. שמרו על התמונה הזאת בראש כל הזמן, תזכרו איך קו הסיום ייראה ותתרכזו בתמונה הזו יותר מאשר הדרך עד שתגיעו אליו. במסע ארוך - שכזה צריך תמיד לזכור מה מחכה לכם בצד השני ובמקרה הזה מה שממתין בצד השני שווה את כל מה שתעברו בדרך.

אתם לא לבד

הקיפו את עצמכם במי שכבר עברו תהליך דומה. הקיפו את עצמכם במי שעובר את התהליך אתכם. חפשו את מי שיוכל לחלוק אתכם מידע ותוכלו לחלוק איתו- יחד תוכלו לעבור כמעט הכל. הליווי שלנו כולל מפגשים שונים כמו קורסי הכנה ללידה, עזרה ראשונה ועוד- אלו מקומות מצוינים להכיר אנשים נוספים שנמצאים באותו המקום כמוכם וליצור קשרים שיוכלו לסייע לכם לאורך כל הדרך הזו.

אבא מאכיל תינוק

טיפים לתהליך בטוח

כמה טיפים מאיתנו שחשוב לקרוא לפני שיוצאים לתהליך פונדקאות, לפני שמחליטים עם איזו מרפאה או סוכנות ללכת ואיזה הוא התהליך שיהיה באמת בטוח עבורכם. ממה להמנע, למה לשים לב ועל מה אף פעם לא להתפשר.

לחלום בגדול

החלום שלכם הוא חלום שמשותף לכולנו- להקים משפחה. התפקיד שלנו הוא לעזור ולתת לכם את האמצעים, הכלים והליווי המתאים כדי להגשים את החלום הזה. מאות משפחות בארץ ואלפי משפחות ברחבי העולם כבר הוקמו והתחילו את חייהם החדשים, ועוד היד נטויה.​

bottom of page